HİZMETLERİMİZ

SEO konusu kelime olarak mutlaka kulağınıza aşina olan fakat hakkında net bilgi sahibi olmadığınız konular arasında yer alır. Her geçen gün gelişen ve büyüyen teknoloji dünyasında dijital dünya da büyümekte, artık aklınıza gelebilecek tüm her şey internet üzerinden bulunabilmektedir. Eğer insanlara bir şeyler sunmak için internetten yararlanacaksanız, seo hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Öncelikle seo’ya giriş konusundan bahsedelim. Arama motoru optimizasyonu kelimelerinin İngilizce karşılıklarının kısaltılmış hali olmaktadır. Var olan web sitenizin hedeflediğiniz sınırlamalar içerisinde rakiplerinizden daha üstün olmak ayrıca sitenizde trafik sağlama adına önemlidir. Bu yüzden seo’da ve site tamamında yapılacak düzenlemeler sıralamaya direk olarak etki gösterecektir. Eğer yeni baştan bir site tasarımı düşünüyorsanız seo uyumlu yapmalısınız. Var olan web sitenizin seo uyumlu olması için de bir takım çalışmalarda Gebze Web Tasarım ekibimize güvenebilirsiniz.

Gebze Web Tasarım, Kocaeli Web Tasarım, SEO Hizmeti

İnsanların neden SEO hizmetine ihtiyacı vardır?

Şuandan webde trilyonlarca farklı sayfa vardır. Bir girişimci ya da hizmet sunan bir firma üst sıralarda olması hizmetini daha çok duyurması, girişiminde başarılı olması için SEO hizmeti alması gerekir. Bundan yaklaşık 20 yıl önce oluşan seo hikayesi, sarı sayfa rehberlerinden ortaya çıkmıştır. Örneğin bir nakliyat firması arandığında Ahmet nakliyat, Ziya nakliyattan daha öndeydi. Birçok şirket isimlerinin ilk harflerini değiştirerek daha öne çıkma çabalarına girmiştir. Bu yöntemde o dönemin arama motoru olmaktaydı. İnternetin gelişmesi ve arama motoru kavramının gündeme gelmesiyle birlikte artık ete kemiğe bürünmüş bir konu olmuştur. Bağımsız bir girimci web sitesini ön plana çıkarmak istediğinde ilk ihtiyacı seo’dur.

Her gün arama motorlarında milyarlarca arama yapılmaktadır. İnsanlar aramalar yaparak bir yerden bir yere yönlenmek isterler. Sizler yönlenilecek tarafta olmak için işinizi büyüterek, rakiplerinizden üstün olmak için çalışmalar için Kocaeli Web Tasarım hizmeti alabilirsiniz.

Gebze Web Tasarım, Kocaeli Web Tasarım, SEO Hizmeti

Profesyonel Seo Çalışması

Teknolojinin gelişmesi ve dijital ürünlerin artmasıyla birlikte internete ulaşmak her zamankinden daha kolay, pratik hale gelmiştir. Elinizin altında duran dijital ürünleriniz ile kurumsal hizmetinizi dünyaya açmaya ne dersiniz? Nasıl dediğinizi duyar gibiyim; öncelikle kurumsal pazarda sıyrılmanın en önemli kuralı profesyonel reklam çalışmaları olmaktadır. Tabi reklam çalışmaları yalnızca görsel reklam, videoları, broşürler ile mümkün olmaz. Kurumsal seo çalışmaları da hizmetinizin reklamlarınız için çok önemli bir yere sahiptir. İster büyük ister küçük kurum olun hiç fark etmez! Yapılan profesyonel seo çalışmaları ardından istediğiniz liderliği elde etmek Gebze Web Tasarımcı hizmetlerimiz ile çok kolay!

logo 0534 295 84 25 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gebzewebtasarimci.com

Zincirlikuyu Mah. Kaplan Cad. No:10/P18 Kocaeli/Darıca


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.