HİZMETLERİMİZ

Kurumsal kimlik, bir firmanın dışarıya kendini yansıttığı yüzüdür. Gebze Web Tasarımcı olarak, firmanıza uygun hazır web sitelerini bir tık kadar yakınınıza getirdik. Şablonlar arasından kimliğinize uyumlu renk ve deseni birlikte seçebiliriz.

Kurumsal Kimlik Avantajları

Kurumsal kimlik firmanın hem iç hem de dış dünyada görünen yüzüdür. Günümüzde firmalar arası kimlik kargaşasının nedeni halen bir kurumsal kimlik sahibi olmamalarından kaynaklıdır. İyi tasarlanmış ve tam olarak firmayı temsil edecek kimlik, hedef kitlenin seçimi olmanızı sağlamanın yanı sıra saygınlığınızı da artıracaktır. Başarılı ve en önemlisi de etkili bir şekilde oluşturulmuş kurumsal kimlik, hafızalarda yer etmeyi ayrıca müşterilerin güvenle firmaya yaklaşmasına sağlar.

Markanızın bir numara olmasında önemli bir aşama olan kurumsal kimlik çalışmaları müşterilerinizin sizi anlaması için işletmenizin DNA’sı konumundadır. Markanızın anlaşılabilir ve doğru kişilere ulaşmasını istiyorsanız kim olduğunuz net bir şekilde ortaya koyacak tasarımları tercih etmelisiniz. Büyük ya da küçük işletme fark etmeksizin kimlik çalışmalarına verdiğiniz önem işi en baştan sağlam tuttuğunuzun göstergesi olmaktadır. Bu sayede sonraki aşamalarda sorumsuz olarak ilerlemeniz ve rakiplerine fark atmanız mümkün olur.

Gebze Web Tasarım, Kocaeli Web Tasarım, Kurumsal Kimlik

Logo Tasarımı

Firmanızın amacına uygun “logo tasarımı” yine uyumlu renk ve desenlerle tasarlanarak sunulur. Aklınızda bir logo var ise birlikte karar verebilir, eksik ya da fazla yönlerini değerlendirebiliriz. Eğer belli bir logo tasarımının değişmesini isterseniz yine Kocaeli Web Tasarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sosyal Medya Tasarımları

Markaların hedef kitlerine ve potansiyel müşterilerine göre kullandığı sosyal medya platformları farklıdır. Gebze Web Tasarımcı markaları derinlemesine inceleyerek sosyal mecra seçimi yapar. Uygun seçimlerle hedefinize giden olda başarıya ulaşmanızı sağlayan ekiple size de hızlı ve verimli geri dönüşlerin keyfini çıkarmak düşer!

Gebze Web Tasarım, Kocaeli Web Tasarım, Kurumsal Kimlik

Katalog Tasarımları

Tüm sektöre uygun ürünleri, hizmetleri ve oluşturulmuş kampanyaları tek bir çatı altında toplama yalnızca başarılı katalog tasarımı ile mümkün olmaktadır. Canlı renkler ile tasarlanmış ve uzman ekibimizce birçok program kullanılarak hazırlanmış tasarım çalışmaları arasından ideal kataloga ulaşabilirsiniz. Kurumsal kimlik öğelerinde olmazda olmaz olan katalog seçiminde gerçekçi görseller, özgün içerikler sizi bekliyor!

logo 0534 295 84 25 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gebzewebtasarimci.com

Zincirlikuyu Mah. Kaplan Cad. No:10/P18 Kocaeli/Darıca


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.