HİZMETLERİMİZ

Gün geçtikçe artan internet kullanımı ile birlikte markalar, kurumlar daha çok ciro yapmak daha çok akıllarda kalmak adına öncelikle iyi bir E-Ticaret ajanslarına başvuruyorlar. Gebze Web Tasarımcı ekibimiz ajansı olarak siz değerli müşterilerimizin tüm istek ve önerilerini ön planda tutarak tasarımlar üretmekte ve sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Web sitesi tasarımı yaparken tüm ekip olarak önceliğimiz satışlarınızı çok tıklanabileceğiniz bir alan oluşturmaktır. Butik tasarımlar ile yeni satışlarınız ticari anlamda kazanımlar oluşturacaktır. E-ticaret tasarım ve geliştirme konusu aslında oldukça kolay, hızlı ve uygun fiyatlıdır. Eğer aklınızda e-ticaret sitesi kurarak hizmetinizi daha çok kişiye internet üzerinden duyurmak var ise doğru yerdesiniz!

Gebze Web Tasarım, Kocaeli Web Tasarım, E-Ticaret

E-Ticaret Hakkında

E-Ticaret sitesi müşterilerinizin ya da müşteri potansiyeline sahip kişilerin yapmış olduğunuz işi tanıyıp, ürünlerinizi satın aldığı dijital markettir. Bir nevi online iş yeri olarak düşünebileceğiniz E-Ticaret işini şansa bırakmamak için Kocaeli Web Tasarım ekibimize ulaşabilirsiniz. Hızlı iletişim ayrıcalığını sunabileceğiniz kolay kullanımlı E-Ticaret tasarım ve geliştirme aşamalarını da uzmanlarımız sayesinde elde edebileceksiniz. Kullanıcının dikkatini çekecek ve sizleri başarıya götürecek E-Ticaret tasarım kurallarıyla mümkündür. Anlaşılabilir, basit tasarımlarla ve dikkat çeken akıllarda kalıcı görsel çalışmaların bir arada olduğu tasarımları sizlere sunarak, hizmetinizin geniş müşteri potansiyeline ulaşmasını da sağlamaktayız.

Gebze Web Tasarım, Kocaeli Web Tasarım, E-Ticaret

E- Ticaret Danışmanlığı

Sizlere sunmuş olduğumuz E-Ticaret Danışmanlık hizmeti ile zaman ve öğrenme maliyetine gerek duymazsınız. En verimli ve hızlı şekilde aksiyon alabileceğiniz aşamalarımızda rakiplerinizden 1-0 önde olabilirsiniz. Gebze Web Tasarım E-Ticaret hizmetlerimiz;

  • E-ticarette önemli bir yere sahip olan uygun yazılım seçimi,
  • Yine önem teşkil eden alt yapı seçimi,
  • Müşteri yaşam döngüsü planlama,
  • Çok kanallı pazarlama yönetimi,
  • Müşteri ilişkileri yönetimi,
  • Satış sonrası destek,
  • Kampanya yönetimi
  • Teknoloji satın almalarında olmak üzere maddelere ayrılmaktadır.

Her aşamada 12 yıllık tecrübemizle, istek ve önerilerinizi es geçmeden size kaliteli hizmeti, uygun fiyatlandırmalarla sunmaktayız.

Kocaeli Web Tasarım ekibi olarak iyi fikrin gücüne inanmakta ve çalışmalarının asıl kaynağı fikir olduğunu düşünmekteyiz. Sahip olduğumuz sektörel tecrübeleri geliştirerek müşteriler için en iyi geliştirmeyi yapmaktayız.

logo 0534 295 84 25 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gebzewebtasarimci.com

Zincirlikuyu Mah. Kaplan Cad. No:10/P18 Kocaeli/Darıca


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.