HİZMETLERİMİZ

Kurumsal Web siteniz ya da E-Ticaret sitenizde içerik konusu ilk sıralara yerleşmenizi etkileyecek unsurlar arasındadır. Gebze Web Tasarım hizmetlerimiz arasında yer alan sıklıkla tercih edilen içerik yazarlığı aşamasında seo kriterleri de önem taşımaktadır. Günümüzde Seo uyumlu içerikler, yazılar ve siteler artık tüm dünyanın olmazsa olmaz dijital dünya kuralları içerisinde yer alır. Uygulaması başta zor gibi gözükse de, seo kurallarına uygun içerikler rakiplerinizden üstün olmanız mümkün olur. Sizlere sunduğumuz içerik yazarlığında dikkat etimiz aşamalar bulunmaktadır. Bunları aşağıda sizler için açıkladık.

Gebze Web Tasarım, Kocaeli Web Tasarım, İçerik Yazarlığı

SEO Uyumlu Yazılar

İnsanlara sunacağınız makalelerle hizmetlerinizi net bir şekilde anlatmanızın yanı sıra, arama motorlarının da istediği şekilde içerikler hazırlamanız önemlidir. Çünkü büyük ihtimalle yazacağınız konu hakkında Google’de belki de binlerce hatta milyonlarca yazı vardır. Seo kuralları arasında en önemli madde özgünlüktür. İçerik yazarlığı hizmetimizde asla özgün olmayan, kopya içeriklerle yer almaz. Çünkü kopya içeriklerle istediğiniz noktaya gelmeniz neredeyse imkansızdır. Google tüm sayfaların bir kopyasını her zaman kendi hafızasında saklar ve böyle bir durumda sizi sıralamada en aşağıya yerleştirir. Bu yüzden Kocaeli Web Tasarım ekibimizin yazı içerikleri mutlaka özgün, imla hatasız ve anlaşılırdır. İçerik yazarlığında 4 önemli maddeye dikkat edilmelidir;

Gebze Web Tasarım, Kocaeli Web Tasarım, İçerik Yazarlığı

  1. Anahtar Kelime Çalışması

Anahtar kelime çalışması yazılacak makalenin nedeni olarak adlandırılır. Yani hangi kelimelerle arandığınızda ilk sıralarda olmak istiyorsunuz ve makaleyi neden yazıyorsunuz sorularının cevabı ise sizleri hedeflerinize götürecek çalışmalar uygulamaktayız. Daha sonra makalede kullanacağımız anahtar kelime yoğunluğuna dikkat etmekteyiz. 300 kelimelik bir makale de 3 ya da 4 adet anahtar kelime oldukça doğaldır. Bir sonraki aşama ise uzun kuyruklu kelimelerle anahtar kelime kullanımıdır. Kelimenin yanına gelecek ilişkilendirilmiş ve içerisinde anahtar kelimeler bulunan kelimeleri kullanırız. Bu kuralın ilk nedeni ise google arama motoruna yazılarak aratılacak kelime öbeklerinin bir kutu içerisinde sıralanmasıdır. Otomatik olarak sıralamada yer almanızı sağlamak ancak bu şekilde mümkün olacaktır.

  1. Kaliteli İçerik
  2. Html Etiketleri
  3. Linkleme 

Maddelerine de dikkat ederek sizlere sunmuş olduğumuz içerik yazarlık hizmetini tamamlamaktayız.

logo 0534 295 84 25 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gebzewebtasarimci.com

Zincirlikuyu Mah. Kaplan Cad. No:10/P18 Kocaeli/Darıca


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.